Feedback

Podeľte sa o váš názor :-) 

Budeme vďační zá vaše hodnotenie na Google či facebooku
a radi si prečítame váš názor aj v tomto dotazníku. Práve vaša spätná väzba nám pomáha posúvať sa vpred a motivuje nás. Ďakujeme!
 

Referencie

Dobrý deň pani Dobšíčková,   rada by som touto, síce neosobnou emailovou formou, ale o to úprimnejšie ocenila vašu Janku Grajcarovú učiteľku môjho Miška.    Vnímam jej trpezlivosť s deťmi, osobný prístup ku každému dieťaťu a rešpektovanie rozdielností v tom ako...
"S hodinou sme boli veľmi spokojní, Jurko nadšený a zapálený do ďalšieho učenia, pani lektorka s chuťou do ďalšej spolupráce... Akoby sme sa boli vzájomne našli. Pani Berenika vo mne spustila motiváciu splniť deťom ďalší jazykový sen, tentokrát 12-ročnej dcére nemčinu." 21.3.2021, Renáta Z.
"Dakujem za spatnu vazbu. Tesi ma ze Natalku anglictina bavi, ja to pozorujem aj doma ked sem tam pouziva uz naucene frazy. Som velmi rada a ocenujem ze ste sa podujali na tuto online formu vyucovania.  Dakujem" 28.2.2021, Jana M.
"Mám neskutočnú radosť, že Kubko chodí ku Vám s radosťou a teší sa na hodinu a na Vás. Dúfam, že mu to vydrží aj Vám a opatrenia nám to nepokazia."  17.10.2020, Lukáš J.
"Veľmi ďakujem, že ste sa na to dali. Aspoň jeden pevný bod ostal v týždennom rozvrhu a to vaše kurzy. Tiež myslím, že sa im do života veľmi zídu aj tieto zručnosti a snáď ich to naučí aj väčšej samostatnosti a zodpovednosti. Za oboch našich ĎAKUJEME!" 23.3.2020, Katka L.
"Vo štvrtok mali Daniel a Olívia prvú hodinu cez ZOOM s Jankou španielčinu. Úprimne, najprv som si to nevedela predstavit, ale bolo to fakt super. A teraz by som chcela k tej španielčine pridať aj angličtinu. :-)" 25.4.2020, Miriam K.
"Dievčatá boli nadšené z výuky cez Skype, takže sa tešia aj na budúce. Aspoň to majú spestrené."  17.3.2020, Darina T.
Ďakujem veľmi pekne za online vyučovanie, Timkovi sa hodina dnes veľmi páčila, ešte sa čudoval ako rýchlo to prešlo, som veľmi rada, bude to aspoň také spestrenie počas týždňa." 17.3.2020, Zuzana J.
"Jazykovú školu Smiling Snake vrelo odporúčam. Majiteľka Danka je veľmi milá a ústretová. Lektorka Jane je sympatická, vždy usmiata a dobre naladená. Svoju pozitivitu prenášala aj na mňa , čo mi ako úplnej začiatočníčke veľmi pomáhalo. Trpezlivo mi vysvetľovala gramatiku a výslovnosť. Je to...
Alexandra, velmi pekne dakujem za Vase usilie a vysoko profesionalny a systematicky pristup pri vyuke nemciny, Maxim ma vynikajuce skore v skole a citi sa v jazyku ako doma. Ak Vam bude takto napredovat aj dalsi rok, niet sa na riadnych testoch coho obavat:) 26.12.2019, Ingrid F.
1 | 2 | 3 | 4 >>

Akreditované centrum metódy TEDDY EDDIE

Smiling Snake má nového kamaráta, s ktorým bude učiť angličtinu deti od 2 do 7 rokov. Zoznámte sa!

 

DOUČOVANIE a KURZY

angličtiny, nemčiny, francúzštiny, španielčiny, taliančiny, portugalčiny a ruštiny

Harmonogram školského roka 2020/2021

začiatok kurzov: 16.9.2020

neučí sa:
29.10.-30.10. / jesenné prázdniny
17.11. / štátny sviatok
23.12.-7.1. / vianočné prázdniny

1.3.-5.3. / jarné prázdniny
1.4.-6.4. / veľkonočné prázdniny

koniec kurzov: 25.6.2021

  

Smiling Snake ročenka kurzov 2019/2020

Nenechali sme sa odradiť ani online prostredím a urobili sme si crazy koncoročné fotečky!
Pozrite si všetky fotky vo fotogalérii.
Minulý "predkoronový" školský rok vyzeral takto :-)