Konverzácia s native speakrom na materskej

Unikátny "outdoorový" kurz angličtiny pre mamičky vyrieši problém kam s bábätkom, keď chce mama ísť na kurz - jednoducho ho vezmete so sebou:-) 
Otvoríme opäť na jar, keď sa nám oteplí.

  • Cieľom je aby ste počas materskej nezabudli, čo ste sa predtým pracne naučili, alebo si oprášili pred nástupom späť do práce, čo ste už stihli zabudnúť.
  • Budete v kruhu ostatných mamičiek a spolu s deťmi strávite príjemnú hodinku v parku alebo za zlého počasia v našej škole. Porozprávate sa na témy, ktoré vás zaujímajú. 
  • Budete sa stretávať pred jazykovou školou Smiling Snake (Námestie sv. Petra a Pavla 10 - vedľa zastávky oproti kostolu)
  • Chápeme, že plánovať s bábätkom tri mesiace dopredu nie je ľahké, a preto lekcie môžete platiť jednotlivo: 60 min = 10 € alebo si kúpiť permanentku na 4+1 zdarma alebo 7+3 zdarma. Permanentku je treba vyčerpať v rámci jedného polroka.

Registrácia do konverzačného kurzu angličtiny pre mamičky na materskej

Na jednotlivé lekcie kurzu pre mamičky sa nemusíte prihlasovať, stačí ak sa vopred jednorazovo zaregistrujete. Na kurze sa pre kontrolu podpíšete lektorovi do dochádzky.

Eugene Crosby

Pochádza z Írska, ale vyrastal v Londýne. Preto, ako sám vraví, "znie ako BBC". Má 20-ročnú prax s vyučovaním angličtiny a to od detí v školách, cez študentov jazykových škôl až po zamestnancov národnej banky. Roky pôsobil v Prahe (Pozor! Celkom dosť rozumie :D) a učil aj "troška" ďalej - v Mexiku či Kolumbii. Na jeho hodinách sa určite nasmejete, preberiete všemožné témy (aj na želanie) a budete naozaj veľa, veľa rozprávať. 

Akreditované centrum metódy TEDDY EDDIE

Smiling Snake má nového kamaráta, s ktorým bude učiť angličtinu deti od 2 do 7 rokov. Zoznámte sa!

DOUČOVANIE A KURZY
angličtiny, nemčiny, francúzštiny, španielčiny, portugalčiny, taliančiny a slovenčiny

2020/2021

  

Smiling Snake ročenka kurzov 2019/2020

Pokračujeme v milej tradícii koncoročného fotenia. 
Nenechali sme sa odradiť ani online prostredím a urobili sme si crazy letné fotečky. Už sme ready for summer! :-)
Pozrite si všetky fotky vo fotogalérii.
Minulý školský rok vyzeral takto :-)